7/24 Destek Hattı

Sık Sorulan Sorular

KANVAS TABLO

ÜRÜNLERİNİZ DIŞ MEKANDA KULLANILABİLİR Mİ?

Dekoriza kanvas tabloları iç mekan ürünleridir. Dış mekanda kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

TABLOLARINIZI SİZ Mİ ÜRETİP SATIYORSUNUZ?
Dekoriza markalı tüm kanvas tabloları biz üretiyoruz. Tabloların üretiminde kullandığımız makine ve sarf malzemeler Dünya markası HP tarafından üretilmekte ve ömür boyu solmama garantilidir. Üretilen kanvas tablolar internet sitemizin dışında perakende ve toptan olarak ta satılmaktadır.

PARÇALI OLAN TABLOLARI DUVARIMA NASIL ASABİLİRİM?
Parçalı kanvas tablolarla ilgili sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz şablona göre duvarınıza sorunsuzca ve düzenli bir şekilde asabilirsiniz.

DEKORİZA KANVAS TABLO NEDİR?
Dekoriza Kanvas Tablo üretimi %100 Müşteri Memnuniyeti Garantili olarak yapılmaktadır. Özel üretilen 400gr kalınlığında %100 pamuk olan tuval bez kullanılmaktadır.

3cm kenar kalınlığına sahip özel ahşap çerçeveler, özenle kurutulmuş ağaçtan üretiliyor. Eğilme veya çatlama gibi sorunlar olmuyor. Hava ısısı değişimleri ile şeklini kaybetmiyor. Tüm tablolarımız üretimin son aşamasında özenle verniklenerek toz ve nemden zarar görmez. Bu sayede yumuşak bir bezle silinerek temizlenebilmektedir.

Ürünlerinize en yakın renk tonlarını yakalamak üzere 2400 DPI yüksek kalitede basılan tablolarımızda, HP marka Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Tarafından Onaylı, Solvent İçermeyen, Kanserojen Olmayan Pigment Boya kullanılarak gerçeğe en yakın renk tonları uygulanmaktadır.

KANVAS TABLODA KULLANDIĞINIZ TUVAL BEZ KUMAŞIN ÖZELLİĞİ NEDİR?
Özel olarak üretilmiş %100 pamuk ve 400gr kalınlığında tuval bezi kullanılmaktadır. Koku yapmaz ve sağlığa dair hiçbir zararlı madde içermez.

DEKORİZA TABLOLARINDA KULLANDIĞINIZ MÜREKKEP NEDİR?
Tabloların üretiminde kullanılan HP marka mürekkep 100 yıl solmama garantili Avrupa standartlarına uygun ve gerçeğe en yakın renk tonlarında olan UV korumalı mürekkeptir.

KANVAS TABLOLARINIZDA KORUYUCU KAPLAMA MEVCUT MU?
Tabloların üretiminde baskı sonrası yarı mat özel vernik kaplama yapılmaktadır. Bu sayede tablolar toz, nem ve sudan etkilenmeden temizlenebilir ve her ortamda yıllarca kullanılabilir.
Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.