7/24 Destek Hattı

Kargo Teslimat
Kargo Sürecinde Önemli Konular

Teslimat ve Fatura Bilgileri: Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sorunlardan biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Sadece Adrese Teslimat Yapılır: Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Siparişim elime ne zaman ulaşır? Sipariş etmek istediğiniz ürünü size sevk süresi ürün sayfasında en sağ kolonda ürünlerin üretim süreçleri göz önünde bulundurularak belirtilmiştir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişleriniz otomatik olarak takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.

Stok Bilgisi: Ürünlerimiz tamamı ile kendi imalatımız olduğun ötürü stok problemi yoktur.

Alternatif Alıcı Bilgileri: Siparişlerinizi sizin dışınızda bir kişi teslim alacak ise bu kişinin ismini teslimat bilgilerinde lütfen belirtiniz. Kargo görevlisine kimlik ibrazı karşılığında ürünü teslim alabilirsiniz.

Adres Bilgileri: Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Hatalı / Eksik Siparişler: Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal kargo görevlisine zabıt tutturup, bizimle irtibata geçiniz. Kıbrıs dahil olmak üzere yurtdışına sevkiyatımız bulunmaktadır.
Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.